Listopad 2011

Nutella!

19. listopadu 2011 v 20:42 | Meg |  Zdravá kuchyně
Ahoj:)
Taky milujete Nutellu tak jako já, vlastně my? Asi neznám lepší čokoládu..

My brother.

18. listopadu 2011 v 0:47 | Be.e |  Fotogalerie

Zdravím všechny, co ponocujete jako já, ale i ty, kteří si to čtete později.

Máme tu další fotky. Už jsem se neúnosně nudila, a potřebovala jsem někoho fotit, tak jsem poprosila mého milovaného bratříčka, jestli by se mi nestal na chvíli tak trochu otrokem před foťákem.....a tady je výsledek :
Zažeňte nemoci zdravým jídlem

15. listopadu 2011 v 20:42 | Meg |  Zdravá kuchyně
Nedávno nastalo to nechvalně očekávané období nachlazení, chřipek, bolehlavů, plného nosu a pálivého škrábání v krku, právě proto jsem se rozhodla napsat článek o tom jak se těmto '' vetřelcům'' bránit zdravým a relatinvě chutným jídlem. Vše nebude jenom o nemocích, které nás mohou potkat v tuto dobu, ale také o nemocích průběžných.
Začneme u zeleniny. Někomu tahle kořenová zelenina nechutná, je to červená řepa. Já osobně ji mám moc ráda, například jako zavařeninu.Poslední podzimní...

14. listopadu 2011 v 23:39 | Be.e |  Fotogalerie

Asi už to tak ( bohužel ) bude. Přesto, že jsou to na tomto blogu prví fotky, zaroveň jsou to i jedny z posledních fotek s opravdu pravým podzimním listím. Ano, myslím přesně to šedé, bezbarvé listí, které už před pár dny ztratilo svou bravu. Miluju podzim. Ty žluté, oranžové, červené a bůhví jaké barvy. Ale teď mi pohled z mého okna připomíná jen nastávající zimu. Ale je pravda, že každé roční období má v sobě nějaké kouzlo, takže nesmutnime, ale přesto si užívejme poslední dny už zmiňovaného, krásného a kouzelného podzimu :)

A teď ty fotky .. ( pod perexem)

Vánoce se blíží !!

13. listopadu 2011 v 11:44 | Be.e & Meg |  Typy Forlife


Je sice teprve polovina listopadu, ale už jste přemýšleli nad tím, čím obdarujete své blízké? :) Možná se vám to zdá trochu brzo na přemýšlení nad dárky..říkáte si že je ještě podzim. Ale měli byste si švihnout, protože za chvíli bude všude narváno a vy už nic neseženete.

Pokud se vám nechce chodit do přeplněných nákupních center tak můžete nakupovat z pohodlí domova, lehce z internetu tak jako my. Nejen že jen to snažší a povětšinou i levnější, ale na internetu najdete i spoustu originálních a nevšedních dárků. Musíme ale uznat, že tento způsob nakupování vánočních dárků nemá tu správnou vánoční atmosféru, jako když jdete s přáteli nakupovat dárky do vyzdobeného centra města.

Pokud jste šikovní a máte správnou dávku kreativity, můžete si dárky i sami vyrobit. Svým blízkým tím uděláte možná nejlepší radost a sobě taky.

A tady máte jednu koledu pro předběžné navození vánoční atmosféry :)

Uvítací fresh

9. listopadu 2011 v 10:53 | Be.e & Meg
Ahoj,
vítáme Vás na našem blogu. Sice je tato fráze už docela ohraná, ale přesto jsme ji sem napsaly, protože nás nic lepšího nenapadlo. Pokud jste na tomto blogu poprvé, což asi určit jste, vzhledem k tomu, že je to první článek, který jsme sem napsaly, tak bychom vás rády seznámily s obsahem našeho blogu.

Nejdříve pár slov o nás. Jsme 9 let nejlepší kamarádky a momentálně studujeme společně na gymnáziu v kvartě, je nám tedy 15 let. Máme plno zájmů většinou ve sportu, některé z nich jsou společné. Náš styl života je velmi podobný, i proto jsme se rozhodly založit tento blog, který je prostě o stylu života a o životě obecném. Budeme sem přidávat články s různou tématikou, jako je zdraví, sport, zdravá kuchyně a móda,ale také bychom se s Vámi chtěly podělit o poznatntky a postřehy z našeho života.

Doufáme, že jsme Vás naším naprosto neoriginálním uvítáním neodradily od další návštěvy našeho blogu, protože bychom sem rády přidávaly pro Vás zajímavé články :)